Uitslag 10 km

                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Heren 2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          H u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 53 Schepers Pascal Doetinchem h 00:35:46 03:00:00 00:36:18 00:35:46 00:36:18 03:00:00 01:12:04
2 34 Huizinga Jorik Doetinchem h 00:37:42 00:38:32 03:00:00 00:37:42 00:38:32 03:00:00 01:16:14
3 97 Hageman Martin Didam h 03:00:00 00:39:22 00:38:54 00:38:54 00:39:22 03:00:00 01:18:16
4 27 Ribbink Wouter Dieren h 00:39:52 00:42:11 03:00:00 00:39:52 00:42:11 03:00:00 01:22:03
5 56 Lenting Jeroen Doetinchem h 00:51:03 00:51:42 03:00:00 00:51:03 00:51:42 03:00:00 01:42:45
6 8 Jansen Stan Arnhem h 00:56:08 00:55:59 03:00:00 00:55:59 00:56:08 03:00:00 01:52:07
7 15 Awal Aman Yahala Doesburg h 00:33:48 03:00:00 03:00:00 00:33:48 03:00:00 03:00:00 X
8 5 Bensekom van Tom Duiven h 00:35:04 03:00:00 03:00:00 00:35:04 03:00:00 03:00:00 X
9 64 Rondeel Remi Zelhem h 03:00:00 00:36:06 03:00:00 00:36:06 03:00:00 03:00:00 X
10 9 Brake te Tim Aalten h 00:38:58 03:00:00 03:00:00 00:38:58 03:00:00 03:00:00 X
11 75 Bos, van den Tristan s Heerenbergh h 03:00:00 00:39:26 03:00:00 00:39:26 03:00:00 03:00:00 X
12 37 Damman Thomas Varsseveld h 00:40:24 03:00:00 03:00:00 00:40:24 03:00:00 03:00:00 X
13 12 Brake te Luuk Aalten h 00:40:28 03:00:00 03:00:00 00:40:28 03:00:00 03:00:00 X
14 6 Toevank Jeroen Ruurlo h 00:40:59 03:00:00 03:00:00 00:40:59 03:00:00 03:00:00 X
15 78 Broeks Joris Lengel h 03:00:00 00:41:05 03:00:00 00:41:05 03:00:00 03:00:00 X
16 98 Hensinkveld Joris Varsseveld h 03:00:00 00:41:34 03:00:00 00:41:34 03:00:00 03:00:00 X
17 54 Geest van de Peter Driel h 00:42:30 03:00:00 03:00:00 00:42:30 03:00:00 03:00:00 X
18 115 Steenkamp Maik Didam H 03:00:00 03:00:00 00:42:31 00:42:31 03:00:00 03:00:00 X
19 124 Kniest Yorrick s Heerenberg H 03:00:00 03:00:00 00:42:44 00:42:44 03:00:00 03:00:00 X
20 7 Maat ter Herbert Zieuwent h 00:42:48 03:00:00 03:00:00 00:42:48 03:00:00 03:00:00 X
21 26 Oosterholt Gijs Aalten h 00:44:40 03:00:00 03:00:00 00:44:40 03:00:00 03:00:00 X
22 110 Sticker Mark Dinxperlo H 03:00:00 03:00:00 00:46:05 00:46:05 03:00:00 03:00:00 X
23 99 Gesthuizen Bram Didam h 03:00:00 00:46:07 03:00:00 00:46:07 03:00:00 03:00:00 X
24 19 Vreman Dirk Heelweg h 00:46:39 03:00:00 03:00:00 00:46:39 03:00:00 03:00:00 X
25 24 Smit Wilco Ede h 00:47:17 03:00:00 03:00:00 00:47:17 03:00:00 03:00:00 X
26 59 Boer Sander Doetinchem h 00:48:05 03:00:00 03:00:00 00:48:05 03:00:00 03:00:00 X
27 122 Schulze Rob Aken H 03:00:00 03:00:00 00:48:43 00:48:43 03:00:00 03:00:00 X
28 126 Gemmink Sander Varsseveld H 03:00:00 03:00:00 00:49:16 00:49:16 03:00:00 03:00:00 X
29 80 Harmsen Yoran Didam h 03:00:00 00:49:38 03:00:00 00:49:38 03:00:00 03:00:00 X
30 49 Harmsen Dennes Beek h 00:50:06 03:00:00 03:00:00 00:50:06 03:00:00 03:00:00 X
31 82 Waterham Bas Doetinchem h 03:00:00 00:51:00 03:00:00 00:51:00 03:00:00 03:00:00 X
32 118 Vink  Jorre Doetinchem H 03:00:00 03:00:00 00:52:06 00:52:06 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Heren1  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          H1 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 21 Ribbink Rob Westervoort h1 00:39:18 00:39:15 03:00:00 00:39:15 00:39:18 03:00:00 01:18:33
2 3 Erkelens van Geertjan Varsseveld h1 00:40:41 00:41:12 00:40:36 00:40:36 00:40:41 00:41:12 01:21:17
3 46 Giezen Michaël Loil h1 00:40:54 03:00:00 00:41:23 00:40:54 00:41:23 03:00:00 01:22:17
4 76 Corbeek Andy Millingen h1 03:00:00 00:43:54 00:43:39 00:43:39 00:43:54 03:00:00 01:27:33
5 39 Angenent Maarten Breedenbroek h1 00:43:51 00:44:00 00:45:29 00:43:51 00:44:00 00:45:29 01:27:51
6 47 Hageman Hubert Didam h1 00:42:36 03:00:00 00:46:22 00:42:36 00:46:22 03:00:00 01:28:58
7 48 Hendriksen Dennis Didam h1 00:46:05 00:47:34 00:48:14 00:46:05 00:47:34 00:48:14 01:33:39
8 61 Giezen Sander Doetinchem h1 00:48:59 03:00:00 00:45:32 00:45:32 00:48:59 03:00:00 01:34:31
9 81 Arts Bart Zevenaar h1 03:00:00 00:51:36 00:49:49 00:49:49 00:51:36 03:00:00 01:41:25
10 89 Leijting Jorrit Diemen h1 03:00:00 00:55:32 00:52:57 00:52:57 00:55:32 03:00:00 01:48:29
11 14 Scanu Stefan Lichtenvoorde h1 00:40:35 03:00:00 03:00:00 00:40:35 03:00:00 03:00:00 X
12 106 Mengerink Roy Aalten H1 03:00:00 03:00:00 00:41:50 00:41:50 03:00:00 03:00:00 X
13 66 Takken Bob Bemmel h1 03:00:00 00:41:54 03:00:00 00:41:54 03:00:00 03:00:00 X
14 117 Aaldering Herrald Doetinchem H1 03:00:00 03:00:00 00:43:11 00:43:11 03:00:00 03:00:00 X
15 20 Weijers Patrick Aalten h1 00:43:22 03:00:00 03:00:00 00:43:22 03:00:00 03:00:00 X
16 65 Laurentzen Edwin Bemmel h1 03:00:00 00:43:45 03:00:00 00:43:45 03:00:00 03:00:00 X
17 87 Gerritsen Jan Doetinchem h1 03:00:00 00:44:31 03:00:00 00:44:31 03:00:00 03:00:00 X
18 4 Struker Frank Braamt h1 00:45:30 03:00:00 03:00:00 00:45:30 03:00:00 03:00:00 X
19 68 Buiting Frank Braamt h1 03:00:00 00:45:44 03:00:00 00:45:44 03:00:00 03:00:00 X
20 90 Wassink Emil Doetinchem h1 03:00:00 00:46:10 03:00:00 00:46:10 03:00:00 03:00:00 X
21 32 Zouw van der Jeroen Heteren h1 00:46:29 03:00:00 03:00:00 00:46:29 03:00:00 03:00:00 X
22 52 Ruikes Jeroen Stokkum h1 00:46:29 03:00:00 03:00:00 00:46:29 03:00:00 03:00:00 X
23 120 Boekhorst te  Wander Gaanderen H1 03:00:00 03:00:00 00:47:03 00:47:03 03:00:00 03:00:00 X
24 73 Ligtenbarg Ronnie Doetinchem h1 03:00:00 00:48:13 03:00:00 00:48:13 03:00:00 03:00:00 X
25 94 Alst, van Marc Arnhem h1 03:00:00 00:49:48 03:00:00 00:49:48 03:00:00 03:00:00 X
26 2 Span Barrie Loerbeek h1 00:49:55 03:00:00 03:00:00 00:49:55 03:00:00 03:00:00 X
27 86 Steiner Karl AVA '70 h1 03:00:00 00:50:29 03:00:00 00:50:29 03:00:00 03:00:00 X
28 111 Wingaarden van Albert Vianen H1 03:00:00 03:00:00 00:52:30 00:52:30 03:00:00 03:00:00 X
29 102 Lindert te Enno Varsseveld H1 03:00:00 03:00:00 00:53:47 00:53:47 03:00:00 03:00:00 X
30 72 Bannink Dennis Arnhem h1 03:00:00 00:55:00 03:00:00 00:55:00 03:00:00 03:00:00 X
31 22 Klein Goldewijk Mark Lichtenvoorde h1 00:55:53 03:00:00 03:00:00 00:55:53 03:00:00 03:00:00 X
32 84 Steringa Melle Huissen h1 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X
33 95 Guusing Eddy Gaanderen h1 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X
34 109 Vries de Rudi Varsseveld H1 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Heren2  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          H2 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 69 Hilst, van Wim Steenderen h2 03:00:00 00:39:25 00:39:24 00:39:24 00:39:25 03:00:00 01:18:49
2 41 Hengevelt Martin AVA '70 h2 00:43:20 00:43:45 03:00:00 00:43:20 00:43:45 03:00:00 01:27:05
3 38 Mierlo van Maarten Arnhem h2 00:43:36 03:00:00 00:43:51 00:43:36 00:43:51 03:00:00 01:27:27
4 18 Heijink Dennis Laag Keppel h2 00:46:40 00:46:20 00:45:39 00:45:39 00:46:20 00:46:40 01:31:59
5 50 Kaspersma André Didam h2 00:47:23 00:47:43 00:47:41 00:47:23 00:47:41 00:47:43 01:35:04
6 55 Kinnaer Henk Wehl h2 00:47:19 00:47:54 03:00:00 00:47:19 00:47:54 03:00:00 01:35:13
7 40 Kroesen Peter Dinxperlo h2 00:46:40 00:49:15 03:00:00 00:46:40 00:49:15 03:00:00 01:35:55
8 83 Verwaayen Theo Doetinchem h2 03:00:00 00:49:24 00:47:36 00:47:36 00:49:24 03:00:00 01:37:00
9 35 Heebing Harrie Beek h2 00:47:52 03:00:00 00:50:53 00:47:52 00:50:53 03:00:00 01:38:45
10 93 Keurntjes Wilfried Wehl h2 03:00:00 00:52:01 00:50:43 00:50:43 00:52:01 03:00:00 01:42:44
11 79 Elting Ludger Wesel h2 03:00:00 00:54:03 00:51:03 00:51:03 00:54:03 03:00:00 01:45:06
12 43 Zande van der Erik Doetinchem h2 00:55:38 03:00:00 00:56:43 00:55:38 00:56:43 03:00:00 01:52:21
13 58 Baaij de Edwin Doetinchem h2 00:59:14 00:59:10 03:00:00 00:59:10 00:59:14 03:00:00 01:58:24
14 28 Gierkink Rene Lichtenvoorde h2 00:59:30 01:00:36 01:00:15 00:59:30 01:00:15 01:00:36 01:59:45
15 85 Betting Friedhelm Lowick h2 03:00:00 00:41:01 03:00:00 00:41:01 03:00:00 03:00:00 X
16 51 Vonk Hans Arnhem h2 00:41:49 03:00:00 03:00:00 00:41:49 03:00:00 03:00:00 X
17 67 Ploeg, van de Cor Bemmel h2 03:00:00 00:42:51 03:00:00 00:42:51 03:00:00 03:00:00 X
18 63 Elbers Erik Gendt h2 03:00:00 00:43:58 03:00:00 00:43:58 03:00:00 03:00:00 X
19 112 Wingaarden van Klaas Vianen H2 03:00:00 03:00:00 00:46:03 00:46:03 03:00:00 03:00:00 X
20 17 Gunsink Bas Ruurlo h2 00:46:16 03:00:00 03:00:00 00:46:16 03:00:00 03:00:00 X
21 11 Bussink Wiljo Aalten h2 00:47:21 03:00:00 03:00:00 00:47:21 03:00:00 03:00:00 X
22 13 Balke André Aalten h2 00:49:59 03:00:00 03:00:00 00:49:59 03:00:00 03:00:00 X
23 30 Ernst Jeroen Lengel h2 00:50:59 03:00:00 03:00:00 00:50:59 03:00:00 03:00:00 X
24 101 Gesthuizen Frank Didam h2 03:00:00 00:51:54 03:00:00 00:51:54 03:00:00 03:00:00 X
25 96 Lange, de Gerd Doetinchem h2 03:00:00 00:53:13 03:00:00 00:53:13 03:00:00 03:00:00 X
26 121 Buijzer de Marcel Zelhem H2 03:00:00 03:00:00 00:53:19 00:53:19 03:00:00 03:00:00 X
27 119 Maassen Gewald Lobith H2 03:00:00 03:00:00 00:58:07 00:58:07 03:00:00 03:00:00 X
28 71 Ververs Henri Apeldoorn h2 03:00:00 01:07:34 03:00:00 01:07:34 03:00:00 03:00:00 X
29 114 Meier Jeroen Amersfoort H2 03:00:00 03:00:00 03:00:00 00:53:45 03:00:00 03:00:00 X
30 127 Rave Jos Dinxperlo H2 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Heren3  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          H3 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 23 Visser Paul Duiven h3 00:43:26 00:43:34 00:43:17 00:43:17 00:43:26 00:43:34 01:26:43
2 33 Bodde Gerard s-Heerenberg h3 00:46:14 03:00:00 00:46:07 00:46:07 00:46:14 03:00:00 01:32:21
3 74 Elshof Willy Didam h3 03:00:00 00:47:00 00:45:59 00:45:59 00:47:00 03:00:00 01:32:59
4 36 Bleumer Theo Kilder h3 00:54:02 00:53:46 00:52:56 00:52:56 00:53:46 00:54:02 01:46:42
5 104 Haalboom Drikus Bennekom H3 03:00:00 03:00:00 00:50:15 00:50:15 03:00:00 03:00:00 X
6 45 Pajic Mile s-Heerenberg h3 00:52:47 03:00:00 03:00:00 00:52:47 03:00:00 03:00:00 X
7 62 Wolbrink Jan Kilder h3 00:53:39 03:00:00 03:00:00 00:53:39 03:00:00 03:00:00 X
8 91 Roes Willy Doetinchem h3 03:00:00 00:55:27 03:00:00 00:55:27 03:00:00 03:00:00 X
9 107 Wezel Dick Neede H3 03:00:00 03:00:00 00:58:22 00:58:22 03:00:00 03:00:00 X
10 105 Wichards Adrie Bennekom H3 03:00:00 03:00:00 01:00:14 01:00:14 03:00:00 03:00:00 X
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Dames 2017        
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          D u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 1 Meerbeek Bo Argo d 00:44:07 00:44:36 03:00:00 00:44:07 00:44:36 03:00:00 01:28:43
2 10 Piek Bianca Aalten d 00:49:54 00:48:26 03:00:00 00:48:26 00:49:54 03:00:00 01:38:20
3 60 Kleijn de Milou N-Dijk d 00:52:02 00:50:04 00:48:51 00:48:51 00:50:04 00:52:02 01:38:55
4 16 Jong de Eline Didam d 00:39:40 03:00:00 03:00:00 00:39:40 03:00:00 03:00:00 X
5 77 Willems Narda Nijmegen d 03:00:00 00:55:28 03:00:00 00:55:28 03:00:00 03:00:00 X
6 123 Schulze Evi Nijmegen D 03:00:00 03:00:00 00:57:28 00:57:28 03:00:00 03:00:00 X
7 92 Verwei Silke Zeddam d 03:00:00 00:57:34 03:00:00 00:57:34 03:00:00 03:00:00 X
8 108 Kebler Barbara Rees D 03:00:00 03:00:00 01:08:32 01:08:32 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Dames1  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          D1 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 70 Hilst, van Marjan Steenderen d1 03:00:00 00:46:21 00:46:27 00:46:21 00:46:27 03:00:00 01:32:48
2 42 Hartjes Liane Wehl d1 00:53:02 03:00:00 00:50:14 00:50:14 00:53:02 03:00:00 01:43:16
3 57 Rooijen van  Karin Doetinchem d1 00:53:21 00:54:03 00:52:49 00:52:49 00:53:21 00:54:03 01:46:10
4 25 Smit Maaike Stroe d1 00:50:42 03:00:00 03:00:00 00:50:42 03:00:00 03:00:00 X
5 113 Pape Inge Velp D1 03:00:00 03:00:00 00:53:45 00:53:45 03:00:00 03:00:00 X
6 125 Goossens Astrid Varsseveld D1 03:00:00 03:00:00 00:56:35 00:56:35 03:00:00 03:00:00 X
7 88 Jong de Tet Doetinchem d1 03:00:00 00:59:30 03:00:00 00:59:30 03:00:00 03:00:00 X
8 31 Schonewille Fransisca Didam d1 01:00:36 03:00:00 03:00:00 01:00:36 03:00:00 03:00:00 X
9 44 Vermeer Natasja Dieren d1 01:04:03 03:00:00 03:00:00 01:04:03 03:00:00 03:00:00 X
10 29 Zweers Susan Doetinchem d1 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Dames2  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          D2 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 100 Gesthuizen Geerte Didam d2 03:00:00 00:57:46 03:00:00 00:57:46 03:00:00 03:00:00 X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop 10 km Dames3  2017      
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          D3 u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1         d3 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 03:00:00 X