Uitslag 1 km 2018

                         
    Uitslag winterbosloop Jongens 1 km  2018    
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
            u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 20 Terbraak Cas Argo j 03:45 03:46 03:43 03:43 03:45 03:46 07:28
2 16 Wieringen van Nouk Argo j 03:55 03:53 03:55 03:53 03:55 03:55 07:48
3 42 Dikker Jari Beek j 04:04 04:02 03:57 03:57 04:02 04:04 07:59
4 56 Osch van Tom Silvolde j 00:00 04:06 03:58 03:58 04:06 00:00 08:04
5 21 Venus Wes Atletico '73 j 03:59 04:06 00:00 03:59 04:06 00:00 08:05
6 50 Polman Rens Zevenaar j 04:15 04:10 04:00 04:00 04:10 04:15 08:10
7 2 Boom Lucas Argo j 04:21 04:05 00:00 04:05 04:21 00:00 08:26
8 30 Erinkveld Mathijs Atletico '73 j 04:13 04:18 04:15 04:13 04:15 04:18 08:28
9 17 Wuite Koen Argo j 04:15 00:00 04:15 04:15 04:15 00:00 08:30
10 15 Oosterbaan Luuk Argo j 04:15 04:17 04:19 04:15 04:17 04:19 08:32
11 28 Harmsen Kevin Atletico '73 j 04:16 04:18 04:24 04:16 04:18 04:24 08:34
12 12 Hunter Kayne Argo j 04:25 05:01 04:25 04:25 04:25 05:01 08:50
13 9 Span Karsten Argo j 04:38 04:48 04:26 04:26 04:38 04:48 09:04
14 41 Dikker Kai Beek j 04:29 04:39 00:00 04:29 04:39 00:00 09:08
15 39 Stefas Alexander Atletico '73 j 04:43 04:29 00:00 04:29 04:43 00:00 09:12
16 35 Vissenberg Lars Doetinchem j 04:39 04:39 04:46 04:39 04:39 04:46 09:18
17 29 Erinkveld Floris Atletico '73 j 04:46 05:11 04:47 04:46 04:47 05:11 09:33
18 32 Car Mathijs Atletico '73 j 04:38 00:00 04:57 04:38 04:57 00:00 09:35
19 13 Tank Klein Timo Argo j 04:54 04:47 04:56 04:47 04:54 04:56 09:41
20 57 Polman Siem Zevenaar j 00:00 04:31 05:11 04:31 05:11 00:00 09:42
21 22 Huntink Nick Atletico '73 j 05:13 04:56 04:47 04:47 04:56 05:13 09:43
22 24 Attema Vincent Atletico '73 j 05:18 00:00 04:45 04:45 05:18 00:00 10:03
23 25 Attema Bas Atletico '73 j 05:12 00:00 04:51 04:51 05:12 00:00 10:03
24 34 Rougoor Jonas Ulft j 05:20 00:00 04:55 04:55 05:20 00:00 10:15
25 1 Wieringen van Sies Argo j 05:40 00:00 04:57 04:57 05:40 00:00 10:37
26 4 Oosterbaan Bram Argo j 05:29 05:34 05:32 05:29 05:32 05:34 11:01
27 53 Mourik van Storm Atletico '73 j 00:00 05:27 05:35 05:27 05:35 00:00 11:02
28 8 Mooibroek Deen Argo j 06:09 00:00 05:34 05:34 06:09 00:00 11:43
29 10 Woolschot Jonathan Argo j 07:35 00:00 05:47 05:47 07:35 00:00 13:22
30 54 Evers Duuk Doetinchem j 00:00 03:54 00:00 03:54 00:00 00:00 X
31 63 Kiener Raf Wehl j 00:00 00:00 04:28 04:28 00:00 00:00 X
32 59 Jansen Cas Zevenaar j 00:00 04:41 00:00 04:41 00:00 00:00 X
33 58 Calis Job Pannerden j 00:00 04:46 00:00 04:46 00:00 00:00 X
34 51 Giezen Jip Loil j 00:00 04:54 00:00 04:54 00:00 00:00 X
35 64 Kiener Jim Wehl j 00:00 00:00 05:02 05:02 00:00 00:00 X
36 47 Wetering van de Luuk Zevenaar j 05:05 00:00 00:00 05:05 00:00 00:00 X
37                       X
38                       X
39                       X
40                       X
                         
                         
    Uitslag winterbosloop Meisjes 1 km 2018    
                         
  Start Achternaam Voornaam Woonplaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal 
  nummer         1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs
          M u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.
1 38 Sliedrecht Evi Zevenaar m 04:07 04:03 03:59 03:59 04:03 04:07 08:02
2 18 Hartgers Imogen Argo m 04:28 04:25 04:05 04:05 04:25 04:28 08:30
3 14 Wiegerinck Lot Argo m 04:31 04:26 04:17 04:17 04:26 04:31 08:43
4 23 Salari Nienke Argo m 04:44 04:28 04:16 04:16 04:28 04:44 08:44
5 36 Neijland Isis Atletico '73 m 04:32 04:34 04:28 04:28 04:32 04:34 09:00
6 26 Ernst Lieke Atletico '73 m 04:30 04:34 04:37 04:30 04:34 04:37 09:04
7 60 Dick van Filou Zevenaar m 00:00 04:44 04:34 04:34 04:44 00:00 09:18
8 44 Berendsen Emma Pannerden m 04:45 04:51 04:53 04:45 04:51 04:53 09:36
9 49 Vrught de  Jill Wehl m 05:06 04:56 04:50 04:50 04:56 05:06 09:46
10 61 Vrught de  Isos Wehl m 00:00 04:55 04:54 04:54 04:55 00:00 09:49
11 40 Stefas Anna Atletico '73 m 04:57 04:57 00:00 04:57 04:57 00:00 09:54
12 27 Ernst Fenna Atletico '73 m 04:56 05:02 05:06 04:56 05:02 05:06 09:58
13 46 Jansen Esmee Atletico '73 m 05:14 00:00 05:03 05:03 05:14 00:00 10:17
14 43 Berendsen Nine Pannerden m 05:13 05:21 05:12 05:12 05:13 05:21 10:25
15 31 Jansen Kiera Atletico '73 m 05:14 05:13 05:27 05:13 05:14 05:27 10:27
16 45 Gendt van Kirina Arnhem m 05:12 00:00 05:19 05:12 05:19 00:00 10:31
17 5 Kraag Sofie Argo m 00:00 05:38 05:18 05:18 05:38 00:00 10:56
18 6 Uum van Sari Argo m 05:39 05:25 05:33 05:25 05:33 05:39 10:58
19 3 Span Dianne Argo m 00:00 05:36 05:24 05:24 05:36 00:00 11:00
20 48 Gendt van Arianne Arnhem m 05:26 00:00 06:07 05:26 06:07 00:00 11:33
21 33 Veen van der Merel Atletico '73 m 05:43 06:07 05:58 05:43 05:58 06:07 11:41
22 7 Beauvios Lotte Argo m 06:20 06:09 06:16 06:09 06:16 06:20 12:25
23 37 Klomps Dide Atletico '73 m 06:56 06:23 06:22 06:22 06:23 06:56 12:45
24 62 Tito Anna Heteren m 00:00 00:00 04:26 04:26 00:00 00:00 X
25 55 Steen van der Liz Duiven m 00:00 05:00 00:00 05:00 00:00 00:00 X
26 11 Ebbing Stacey Argo m 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X
27 19 Straatsma Carlijn Argo m 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X
28 52       m 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X
29                       X
30                       X