Totaaluitslag 2 km 2020

                                               
    Uitslag  bosloop Jongens 2 km      2020                          
                                               
  Nummer Achternaam Voornaam Plaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal                       
            1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs                      
            u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.                      
1 104 Greven Luca Doetinchem J 07:24 07:31 07:28 07:24 07:28 07:31 14:52                      
2 115 Veen Coen Atletico 73 J 07:38 07:44 07:49 07:38 07:44 07:49 15:22                      
3 101 Berendsen Tijn Pannerden J 07:37 00:00 07:55 07:37 07:55 00:00 15:32                      
4 134 Terbraak Cas Argo J 00:00 08:03 08:00 08:00 08:03 00:00 16:03                      
5 117 Vleeming Jurre Elten J 08:20 00:00 08:03 08:03 08:20 00:00 16:23                      
6 129 Jonge Jurre Heelweg J 00:00 08:23 08:10 08:10 08:23 00:00 16:33                      
7 108 Osch Tom Silvolde J 08:34 00:00 08:13 08:13 08:34 00:00 16:47                      
8 123 Dikker Jari Beek J 00:00 08:39 08:26 08:26 08:39 00:00 17:05                      
9 137 Wuite Koen Argo J 00:00 08:43 08:47 08:43 08:47 00:00 17:30                      
10 128 Hunter Kayne Argo J 00:00 08:57 08:54 08:54 08:57 00:00 17:51                      
11 106 Langeland Max Atletico 73 J 09:02 00:00 08:55 08:55 09:02 00:00 17:57                      
12 125 Franken Jasper Argo J 00:00 09:28 09:18 09:18 09:28 00:00 18:46                      
13 112 Rougoor Jonas Ulft J 11:11 11:01 11:07 11:01 11:07 11:11 22:08                      
14 120 Zeben Tom Doetinchem J 07:36 00:00 00:00 07:36 00:00 00:00 X                      
15 116 Venus Wes Ulft J 08:13 00:00 00:00 08:13 00:00 00:00 X                      
16 103 Geurts Len Atletico 73 J 09:09 00:00 00:00 09:09 00:00 00:00 X                      
17 135 Wieringen Nouk Argo J 00:00 00:00 09:37 09:37 00:00 00:00 X                      
18 131 Oosterbaan Luuk Argo J 00:00 09:45 00:00 09:45 00:00 00:00 X                      
19 122 Beek Guus Argo J 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
20                       X                      
21                       X                      
                                               
                                               
    Uitslag bosloop Meisjes 2 km       2020                          
                                               
  Nummer Achternaam Voornaam Plaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal                       
            1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs                      
          M u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.                      
1 114 Tammel Elizah Atletico 73 M 08:30 08:15 08:16 08:15 08:16 08:30 16:31                      
2 107 Mulder Fleur Atletico 73 M 08:29 08:17 08:20 08:17 08:20 08:29 16:37                      
3 113 Salemink Benthe Atletico 73 M 08:43 08:24 00:00 08:24 08:43 00:00 17:07                      
4 121 Arentz Anna Atletico 73 M 00:00 08:53 09:05 08:53 09:05 00:00 17:58                      
5 111 Rougoor Lisa Ulft M 09:14 09:06 09:30 09:06 09:14 09:30 18:20                      
6 124 Driel Jula Atletico 73 M 00:00 09:22 09:40 09:22 09:40 00:00 19:02                      
7 109 Overdiep Marleen Bocholt M 09:42 00:00 09:24 09:24 09:42 00:00 19:06                      
8 127 Hansen Lara Beek M 00:00 10:16 10:03 10:03 10:16 00:00 20:19                      
9 102 Berendsen Emma Pannerden M 10:22 00:00 09:58 09:58 10:22 00:00 20:20                      
10 130 Lahuis Meike Argo M 00:00 10:16 10:08 10:08 10:16 00:00 20:24                      
11 105 Janssen Dionne Gaanderen M 10:37 10:23 00:00 10:23 10:37 00:00 21:00                      
12 126 Godschalk Silke   M 00:00 10:55 10:52 10:52 10:55 00:00 21:47                      
13 118 Vree Franziska Elten M 11:36 00:00 12:04 11:36 12:04 00:00 23:40                      
14 110 Posthumus Flore Aalten M 08:56 00:00 00:00 08:56 00:00 00:00 X                      
15 119 Willemsen Eva Zeddam M 08:57 00:00 00:00 08:57 00:00 00:00 X                      
16 133 Straatsma Carlijn Argo M 00:00 10:06 00:00 10:06 00:00 00:00 X                      
17 132 Rosendaal Elisa Beek M 00:00 12:53 00:00 12:53 00:00 00:00 X                      
18 136 Wit Myrthe Argo M 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
19                       X                      
20                       X