Totaaluitslag 1 km 2020

                                             
  Uitslag  bosloop Jongens 1 km        2020                          
                                             
Nummer Achternaam Voornaam Plaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal                       
          1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs                      
          u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.                      
36 Boom Lucas Argo J 00:00 03:50 03:47 03:47 03:50 00:00 07:37                      
27 Stefas Alexander Atletico 73 J 04:05 04:01 03:57 03:57 04:01 04:05 07:58                      
21 Osch Daan Silvolde J 04:05 00:00 03:58 03:58 04:05 00:00 08:03                      
40 Hoogeveen Dick Argo J 00:00 04:11 04:30 04:11 04:30 00:00 08:41                      
22 Osch Stan Silvolde J 04:12 00:00 04:33 04:12 04:33 00:00 08:45                      
14 Janssen Stijn Gaanderen J 04:26 04:22 04:27 04:22 04:26 04:27 08:48                      
15 Kolkman Sam Atletico 73 J 04:38 04:24 04:26 04:24 04:26 04:38 08:50                      
7 Erinkveld Floris Atletico 73 J 04:30 00:00 04:25 04:25 04:30 00:00 08:55                      
37 Dikker Kai Beek J 00:00 04:24 04:41 04:24 04:41 00:00 09:05                      
32 Welman Mike Wehl J 04:33 04:32 04:34 04:32 04:33 04:34 09:05                      
51 Oosterbaan Bram Argo J 00:00 04:31 04:35 04:31 04:35 00:00 09:06                      
26 Span Karsten Loerbeek J 04:36 04:32 04:42 04:32 04:36 04:42 09:08                      
3 Daams Loek Atletico 73 J 04:41 04:37 00:00 04:37 04:41 00:00 09:18                      
18 Kraan Lars Atletico 73 J 04:51 04:37 04:43 04:37 04:43 04:51 09:20                      
10 Huiberts Thijne Gaanderen J 04:46 04:40 04:41 04:40 04:41 04:46 09:21                      
8 Hansen Melle Beek J 04:36 00:00 04:49 04:36 04:49 00:00 09:25                      
2 Car Mathijs Atletico 73 J 04:48 00:00 04:58 04:48 04:58 00:00 09:46                      
1 Berg Stijn Huissen J 05:08 00:00 04:38 04:38 05:08 00:00 09:46                      
31 Wanders Quinn Atletico 73 J 05:23 04:58 04:50 04:50 04:58 05:23 09:48                      
43 Huls Camiel Argo J 00:00 05:20 04:54 04:54 05:20 00:00 10:14                      
19 Lenting Davey Atletico 73 J 04:53 05:23 00:00 04:53 05:23 00:00 10:16                      
34 Woolschot Jonathan Zelhem J 05:18 05:35 05:12 05:12 05:18 05:35 10:30                      
9 Hoogendoorn Lars Atletico 73 J 05:17 05:15 00:00 05:15 05:17 00:00 10:32                      
42 Huls Luc Argo J 00:00 05:21 05:19 05:19 05:21 00:00 10:40                      
53 Postma Kyan Argo J 00:00 05:30 05:26 05:26 05:30 00:00 10:56                      
50 Oldenhave Tim Atletico 73 J 00:00 05:12 06:31 05:12 06:31 00:00 11:43                      
39 Hoogeveen Lars Argo J 00:00 06:47 06:17 06:17 06:47 00:00 13:04                      
58 Seesing Teun Argo J 00:00 04:29 00:00 04:29 00:00 00:00 X                      
47 Lobeek Mick Argo J 00:00 04:30 00:00 04:30 00:00 00:00 X                      
13 Janssen Alec Gaanderen J 00:00 00:00 04:35 04:35 00:00 00:00 X                      
57 Seesing Jur Argo J 00:00 04:45 00:00 04:45 00:00 00:00 X                      
38 HerH Tijl Argo J 00:00 04:52 00:00 04:52 00:00 00:00 X                      
55 Salari Thijs Argo J 00:00 04:55 00:00 04:55 00:00 00:00 X                      
29 Vieberink Daaf Atletico 73 J 05:22 00:00 00:00 05:22 00:00 00:00 X                      
4 EnZerink Dean Zelhem J 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
6 Enzerink Lenn Zelhem J 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
54 Remijn Kees Argo J 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
                      X                      
                                             
                                             
  Uitslag bosloop Meisjes 1 km       2020                          
                                             
Nummer Achternaam Voornaam Plaats Cat. Tijd     Tijden     Totaal                       
          1e Run 2e Run 3e Run 1e Tijd 2e Tijd 3e Tijd 2 runs                      
        M u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss. u.mm.ss.                      
20 Neijland Isis Atletico 74 M 04:03 03:56 03:56 03:56 03:56 04:03 07:52                      
12 Jansma Lenna Zelhem M 04:08 03:57 03:56 03:56 03:57 04:08 07:53                      
24 Salari Nienke Doetinchem M 04:10 03:56 04:00 03:56 04:00 04:10 07:56                      
44 Jansen Esmee   M 00:00 04:19 04:16 04:16 04:19 00:00 08:35                      
28 Velsen Noa Atletico 73 M 04:23 00:00 04:15 04:15 04:23 00:00 08:38                      
11 Jansen Kiera Atletico 73 M 04:31 04:23 04:31 04:23 04:31 04:31 08:54                      
41 Huizing Floor Argo M 00:00 04:33 04:43 04:33 04:43 00:00 09:16                      
16 Kolkman Evi Atletico 73 M 04:57 04:43 04:45 04:43 04:45 04:57 09:28                      
46 Jong Iris Argo M 00:00 04:48 04:49 04:48 04:49 00:00 09:37                      
23 Overbeek Isabelle Atletico 73 M 04:51 04:46 04:51 04:46 04:51 04:51 09:37                      
35 Bekking Lieke Argo M 00:00 04:38 05:02 04:38 05:02 00:00 09:40                      
25 Span Dianne Loerbeek M 04:51 05:11 04:50 04:50 04:51 05:11 09:41                      
45 Jong Tess Argo M 00:00 04:55 04:49 04:49 04:55 00:00 09:44                      
33 Welman Sofy Wehl M 05:05 04:54 05:00 04:54 05:00 05:05 09:54                      
63 Tempels Danique Gendringen M 00:00 05:03 05:03 05:03 05:03 00:00 10:06                      
17 Kolkman Jasmijn Atletico 73 M 05:03 05:08 05:07 05:03 05:07 05:08 10:10                      
49 Oldenhave Tessa Atletico 73 M 00:00 05:10 05:02 05:02 05:10 00:00 10:12                      
62 Sybom Lynn Argo M 00:00 05:20 04:52 04:52 05:20 00:00 10:12                      
30 Vree Luisa Elten M 05:08 00:00 05:09 05:08 05:09 00:00 10:17                      
67 Visser Lott Atletico 73 M 00:00 05:19 05:13 05:13 05:19 00:00 10:32                      
66 Verbrugge Renske Argo M 00:00 05:54 05:10 05:10 05:54 00:00 11:04                      
74 Zweden Milou   M 00:00 05:29 05:42 05:29 05:42 00:00 11:11                      
68 Visser Saar Atletico 73 M 00:00 06:52 06:03 06:03 06:52 00:00 12:55                      
64 Tempels Ymke Gendringen M 00:00 06:51 06:04 06:04 06:51 00:00 12:55                      
65 Veen Merel Atletico 73 M 00:00 07:40 06:24 06:24 07:40 00:00 14:04                      
48 Maas Lotte   M 00:00 04:32 00:00 04:32 00:00 00:00 X                      
69 Vreman Jade Argo M 00:00 00:00 05:20 05:20 00:00 00:00 X                      
52 Plessis Kaylee Argo M 00:00 05:54 00:00 05:54 00:00 00:00 X                      
5 Enzerink Tess Hengelo Gld M 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 X                      
                      X                      
                      X                      
                      X                      
                      X                      
                      X